خانه / مشاوره کسب و کار / کسب و کار با سرمایه کم سود بسیار عالی

کسب و کار با سرمایه کم سود بسیار عالی

کسب و کار با سرمایه کم سود بسیار عالی

کسب و کار با سرمایه کم سود بسیار عالی : یکی از معضل های فکری افراد امروزه این است که چگونه با اندک سرمایه ای که در اختیار دارند کسب و کاری ایجاد کنند و از طریق آن به کسب درآمد بپردازند .در واقع برای ایجاد کسب و کار جدید پارامترهای گوناگونی وجود دارد که داشتن سرمایه یکی از آنها می باشد.در ابتدا شما باید بدانید از چه راهی کسب و کار کوچک با سرمایه کم ایجاد کنید و کم کم آن را توسعه دهید.

برای توسعه کسب و کار می توانید با مشاوره کسب و کار ما تما تماس حاصل فرمایید.

سرمایه در این امر دارای اهمیت می باشد اما نمی توان گفت که انجام فعالیت جدید تنها و تنها با سرمایه بسیار زیاد امکان پذیر است و بدون آن امکان پذیر نخواهد بود . ابتدا باید این را بدانید که باید سطح انتظارتان از ایجاد کسب و کار جدید مطابق با سرمایه ای که دارید باشد برای مثال اکر سرمایه شما ۱۰ میلیون تومان است نباید انتظار داشته باشید که بتوانید کارگاه تولیدی راه اندازی کنید و باید برنامه ریزی خود را برای انجام فعالیت دیگری انجام دهید .

از چه راهی با سرمایه کم سود زیاد داشته باشم؟

در این راه هم نباید بلند پروازانه عمل کنید مثلا اگر ۴ میلیون سرمایه دارید و کسب وکاری را راه اندازی نمایید که نیاز به ۱۰ میلیون سرمایه دارد بدون شک در میان راه سرمایه شما تمام خواهد شد و حتی امکان دارد همان پول اولیه خود را هم از دست بدهید . پس در ابتدا باید کاملا این مطلب را درک نمایید که باید مطابق با سرمایه خود برنامه ریزی نمایید .

این مسئله طبیعی است که در ابتدا و برای شروع هر کاری همواره سختی هایی وجود دارد و موانع زیادی در سر راه شما خواهند بود که می بایست از آنها عبور کنید ، پس در برخورد با مشکلات نباید دلسرد شده و همواره سعی نمایید خود را از لحاظ روحی قوی نگاه دارید . این مسئله را هم بدانید که منظور از ایجاد کسب و کار همواره ایجاد و راه اندازی کارخانه و یا کارگاه نیست بلکه شما می توانید به راحتی و با توجه شرایط محیطی خود کسب و کاری را ایجاد نمایید .

 

برای مثال اگر در محلی زندگی می کنید که ساختمان های زیادی دارد ولی سوپر مارکتی در نزدیکی آن نیست می توانید سریعا اقدام کرده و شروع به کار کنید و یا اگر در محلی زندگی می کنید که توریستی بوده می توانید محصولات و صنایع دستی مربوط به شهر خود را به فروش برسانید . بنابر این مشاهده می کنید می توان به راحتی و با کمی بررسی برای خود کسب و کاری ایجاد نموده و کسب هزینه نمایید .

درباره ی علی ناییج

همچنین ببینید

ایده کسب و کار با سرمایه کم

ایده کسب و کار با سرمایه کم

ایده کسب و کار با سرمایه کم ایده کسب و کار با سرمایه کم نیاز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *