خانه / توسعه کسب و کار / مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار و مشاوره رایگان کسب و کار که وضعیت اقتصادی موجود در کشور ، میزان و درصد بالای بیکاری ، افزایش نقدینگی و بسیاری از عوامل دیگر باعث شده است ، که افرادی که به تازگی تحصیل خود را به اتمام رسانده اند و یا در زمینه ای مهارت دارند به فکر ایجاد کسب و کار و شغلی برای خود شوند.

اما با توجه به این مسئله که تمامی افراد توانایی وسرمایه کافی برای ایجاد شغل را ندارند ، همواره به این فکر هستند که مسیری را انتخاب نمایند که علاوه بر اینکه سرمایه کم تری نیاز داشته باشد ،بهروه وری بیشتری داشته و زودتر به نتیجه برسد.

مشاوره توسعه کسب و کار و راه اندازی یک شغل و کسب کار جدید نیازمند داشتن اطلاعات کافی و برسی های کامل مباحث درباره آن زمینه است و به بیان دیگر می توان گفت پیش از آنکه به فکر فراهم کردن سرمایه باشیم ، می بایست کاملا در باره ی کاری که قرار است انجام دهیم اطلاعات کافی بدست آوریم ، زیرا اگر بدون برنامه ریزی پیش برویم نه تنها به موفقیت نخواهیم رسید ، بلکه ممکن است شکست خورده و سرمایه خود را نیز از دست بدهیم.

مشاوره رایگان کسب و کار

مسئله دیگری که باید بان شود این است که در مسیری که پیش رو دارید ممکن بارها و بارها شکست خورده و یا مشکلات فراوانی برای شما پیش بیاید ، درواقع رسیدن به موفقیت در هرکاری بدون پشت سر گذاشتن مشکلات هرگز ممکن نخواهد بود پس می بایست افکار منفی را از خود دور کنید و همواره سعی نمایید دید مثبتی نسبت  به اتفاقات داشته باشید و از آنها به عنوان یک راه برای رسیدن به نتیجه و موفقیت استفاده نمایید.

مسئله دیگر که باید بیان شود این است که به دلیل آنکه کسب و کار شما نوپا می باشد می بایست ابتدا آهسته آهسته گام بردارید و سعی نمایید برای تمامی فعالیت های خود از قبل برنامه ریزی کنید و به تقسیم وظایف بپردازید تا سرمایه خود را به درستی و در جای خود هزینه کنید.

اگر فکر یا ایده ای دارید پس از جمع آوری اطلاعات سریعا کار خود را آغاز کنید و بدون فکر کردن به این مسئله که در آینده چه خواد شد کارهای خود را انجام دهید .

درباره ی علی ناییج

همچنین ببینید

کسب و کار کوچک با سرمایه کم

کسب و کار کوچک با سرمایه کم

کسب و کار کوچک با سرمایه کم کسب و کار کوچک با سرمایه کم :کسب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *