خانه / مشاوره کسب و کار / مشاوره کسب و کار خانگی

مشاوره کسب و کار خانگی

مشاوره کسب و کار خانگی

مشاوره کسب و کار خانگی :مشاوره کسب و کار خانگی به منظور ایجاد یک کسب و کار جدید در محیط منزل است که عمدتا با سرمایه کم ایجاد می شود.

مشاغل خانگی

مشاغل خانگی از جمله مشاغل کوچک و متوسط محسوب می شود.برای راه اندازی این قبیل از کسب و کارها نیاز به سرمایه اولیه زیادی نیست و در نهایت سبب افزایش درآمد خانواده به شکل چشم گیری می شود.

هدف از ایجاد کسب و کار خانگی اشتغال زایی برای تعداد کثیری از بانوان است که مهارت کافی برای بعضی کارها دارند ولی به دلیل بعضی شرایط نمی توانند در محیط خارج از خانه فعالیت کنند.از دیگر مزیت های کسب وکار خانگی کاهش نرخ بیکاری است.بسیاری از جوانان و مردان نیز می توان در این نوع کسب و کارها فعالیت کنند.

اولین اقدام در این زمینه مشورت با متخصصین حوزه مشاوره راه اندازی کسب و کار است.

مشاوره کسب و کار خانگی رایگان

از جمله مزیت های اصلی کسب و کار خانگی می توان به  مشارکت اعضای خانواده در انجام یک کسب و کار،جلوگیری از رفت و آمدهای شهری و صرفه جویی در صرف هزینه های مربوطه اشاره کرد.

در انجام کسب و کار خانگی مهارت خود فرد از سهم بالایی برخوردار است و سرمایه اولیه نقش کوچکی است.بازار فروش تولیدات خانگی به شکل عام است و اگر تولید مشاغل خانگی با حمایت دولت روبه رو شود سهم زیادی در بازارهای خارجی خواهد داشت.

برای مشاوره رایگان کسب و کار کلیک کنید

با استفاده از مشاغل خانگی می توانید افراد خانواده را به کار بگیرید که این امر موجب می شود روحیه و فرهنگ کار در خانواده ایجاد شود.

راه اندازی کسب و کار خانگی نیاز به یکسری شرایط دارد که بدون در نظرگرفتن آن ها نمی توان به موفقیت دست پیدا کرد.پاره ای از این موارد به شرح زیر است :

۱٫مشخص کردن محل کار

۲٫داشتن اطلاعات جامع پیرامون محصول تولیدی یا خدمتی ارائه شده

۳٫بکارگیری سایر افراد خانواده

۴٫تعیین اسم و تجهیزات مناسب برای کار

برای کسب مشاوره کسب و کار خانگی  با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

درباره ی علی ناییج

همچنین ببینید

ایده کسب و کار با سرمایه کم

ایده کسب و کار با سرمایه کم

ایده کسب و کار با سرمایه کم ایده کسب و کار با سرمایه کم نیاز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *