خانه / توسعه کسب و کار / مشاوره کسب و کار جدید

مشاوره کسب و کار جدید

مشاوره کسب و کار جدید

مشاوره کسب و کار جدید مشاوره کسب و کار اینترنتی و هر فردی علاقه دارد تا با سرمایه ای که در اختیار دارد کسب و کاری را برای خود راه اندازی کرده و در آن به فعالیت بپردازد تا بتواند از طریق آن کسب درآمد نماید.

اما باید این موضوع مورد توجه قرار بگیرد که آیا هر کسی می تواند کسب و کاری ایجاد نماید ؟برای پاسخ به این سوال باید گفت شروع کسب و کار جدید نیازمند پارامترهای مختلفی است که بر خلاف باور همگان داشتن سرمایه ، پارامتر اصلی آن نیست بلکه یکی از نیازهای آن است.

برای دریافت مشاوره توسعه کسب و کار وارد صفحه شوید.

ابتدا باید این مسئله بررسی شود که هدف فرد از ایجاد شغل جدید چیست و فرد به چه دلیلی می خواهد این کار را انجام دهد ؟ قدم بعدی ان است که فرد کاملا بداند که قرار است چه کاری انجام دهد ، یعنی درباره زمینه ای که قرار است در آن به فعایت بپردازد کاملا اطلاعات کسب نماید و تمامی ابعاد آن را بررسی نماید.

این یعنی نمی شود ابتدا شرکتری ایجاد کنیم و سپس به فکر بیفتیم که قرار است چه کاری را در آن انجام دهیم .

مشاوره کسب و کار اینترنتی

باید ابتدا به این اطمینان دست یابیم که ایده ای که در ذهن داریم قابل اجرا می باشد یا خیر ؟ بنابراین مشاهده می کنید که سوالات بسیاری قبل از شروع و ایجاد یک کسب و کار وجود دارد که باید برای تمامی آنها پاسخ مناسب و عاقلانه بدست آورد.

زیرا اگر در همین ابتدا به فکر یافتن پاسخ برای این سوالات نباشیم پس از ایجاد کسب و کار به صورت مانعی پیش روی ما قرار خواهند گرفت که برای کنار زدن آنها شاید نیاز باشد هزینه ای نیز صرف کنیم،این هزینه ممکن است سرمایه و یا وقت ما باشد پس بهتر است قبل از انجام هر کاری تمامی جنبه های موجود را بررسی کنیم.

پس از انجام بررسی های لازم می بایست به برنامه ریزی در باره مراحل مختلف اینکار بپردازیم ، وظایف را تقسیم کنیم و هزینه ی لازم برای انجام هر فرایند را پیش بینی کرده و به فکر تهیه آن باشیم.

سپس با یک جمع بندی کلی و استفاده از راهنمایی های افرادی که در آن زمینه و یا حوزه های مشابه تجربه دارند فعالیت خود را آغاز نماییم.

درباره ی علی ناییج

همچنین ببینید

کسب و کار کوچک با سرمایه کم

کسب و کار کوچک با سرمایه کم

کسب و کار کوچک با سرمایه کم کسب و کار کوچک با سرمایه کم :کسب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *