خانه / مشاوره کسب و کار / مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه

مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه

مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه

مشاوره کسب وکار با کمترین سرمایه راهکاری است برای اشتغال زایی ،اقتصاد مقاومتی و البته کاهش نرخ بیکاری.

در این نوشته می خواهیم به بیان ایده هایی در جهت کسب و کار با کمترین سرمایه بپردازیم .البته این شروع ماجراست و شما می توانید برای دریافت مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه با مشاوران ما تماس برقرار کنید.

برای ایجاد یک کسب و کار کوچک با سرمایه کم می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

در اوضاع حال اقتصادی کشور که نرخ بیکاری (البته برای کسانی که خواهان استخدام در سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی هستند) زیاد است ،جوانان جویای کار و پرتلاش به دنبال ایجاد کسب و کاری تازه با سرمایه کم هستند ولی نمی دانند از کجا باید شروع کنند. برای ایجاد کسب و کار با سرمایه کم سود بسیار عالی باید به نکته هایی توجه کنید.

این نکته ها در بحث مشاوره کسب و کار نیاز به راهنمایی هایی دارد.

اینجاست که بحث مشاوره ک سب وکار با کمترین سرمایه ضرورت پیدا می کند.کسب و کارهای کوچک مزیت های زیادی در بر دارد.راه اندازی تعدادی از مشاغل نیاز به سرمایه اولیه زیاد ندارد و شما می توانید با کمترین سرمایه اولیه استارت بزنید.البته اگر به شکل اصولی و با هدف پیش بروید به درآمد ماهیانه خوبی دست پیدا می کنید.

 بهترین کسب و کار با کمترین سرمایه

۱٫یکی از کسب و کارهای مدنظر طلا و جواهر سازی است.

صنعت طلا و جواهر سازی به دلیل علاقه زنان ایرانی هیچگاه از رونق نمی افتد بلکه روز به روز با استقبال بیشتری مواجه می شود.برای یادگیری این صنعت می توانید در موسسات آموزشی ثبت نام کنید.

برای راه اندازی یک گارگاه طلا و جواهرسازی نیاز به یک منطقه وسیع ندارید.حتی از یک زیرپله نیز می توانید شروع کنید.برای کار می توانید مواد اولیه مورد نیاز را از طلافروشی ها بگیرید و کالای تولید شده را مجدد به آن ها بفروشید.

البته می توانید طلا و جواهرات معیوب را نیز تعمیر کنید.در حوزه بدلیجات نیز می توانید فعالیت کنید.

۲٫برنامه ریزی عروسی ها و جشن ها :

هرچه رو به جلو می رویم زندگی دچار تجملات می شود به طوری که این تجملات در برگزاری مراسم عروسی نیز نفوذ کرده و هزینه های گزاف و غیرضروری صرف برگزاری این مراسمات می شود.البته دردسر برگزاری این مراسمات نیز زیاد شده است.

تعدادی از شرکت ها در زمینه برپایی مراسم عروسی فعالیت می کنند و با دریافت مبلغ کلیه امور مربوط به برگزاری مراسم را برعهده می گیرند وصاحبان مراسم را از فشار راحت می کنند.

برای دریافت مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

درباره ی علی ناییج

همچنین ببینید

ایده کسب و کار با سرمایه کم

ایده کسب و کار با سرمایه کم

ایده کسب و کار با سرمایه کم ایده کسب و کار با سرمایه کم نیاز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *