خانه / مشاوره کسب و کار / مشاوره و برنامه ریزی کسب و کار

مشاوره و برنامه ریزی کسب و کار

مشاوره و برنامه ریزی کسب و کار

مشاوره و برنامه ریزی کسب و کار درجهت ایجاد کسب و کار نوین و اشتغال زایی و به دنبال آن درآمدزایی صورت می گیرد.

امروزه به دلیل وجود نیروی جوان بیکار و شرایط نامناسب اقتصادی حاکم بر بازار کار ،فضا برای ایجاد یک کسب و کار تازه و متنوع فراهم است.

تعداد بسیار زیادی از اشخاص در این بازار اقتصادی کشور سرمایه های کلان دارند ولی به دلیل عدم آگاهی و شناخت و البته نداشتن قدرت ریسک نمی توانند سرمایه خود را به کار بگیرند.در نتیجه با بازکردن حساب بانکی به دریافت سود ماهیانه کم قانع می شوند و به دنبال آن قشر جوان زیادی از فرصت اشتغال محروم می شوند.

این افراد در ابتدا نیاز به یک مشاوره کسب و کار دارند.یک مشاوره کسب و کار در ابتدا توانمندی و علاقه مندی های فرد را بررسی می کند.و به دنبال آن با ارائه مشاوره و برنامه ریزی کسب وکار بستر را برای ایجاد یک کسب و کار فراهم می کند.

مشاوره و برنامه ریزی توسعه کسب و کار

علاقه مندی هر شخص باعث می شود پشتکار و تلاش او در زمینه ای خاص افزایش یابد و هیچگاه ناامید نشود.مثلا اگر فردی نسبت به روانشناسی علاقه دارد ولی هیچگاه نتوانسته به در این رشته به نتیجه ای برسد ما در مالیم با مشاوره و برنامه ریزی کسب و کار این امکان را برای او فراهم می سازیم تا در بحث روانشناسی یک کسب و کار جدید ایجاد کند.

یا مثلا فردی دارای سرمایه بلااستفاده است و تمایل دارد با ایجاد یک کسب و کار تازه علاوه بر کسب درآمد ماهیانه بالا،برای جوانان جویای کار نیز فرصت اشتغال فراهم کند.

مالیم گروه با بررسی توانمندی جوانان جویای کار و همچنین سرمایه گذاری روی ایده های نو و جدید بستر ایجاد کسب و کار را برای این افراد فراهم می کند.

برای دریافت مشاوره راه اندازی کسب و کار با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

درباره ی علی ناییج

همچنین ببینید

مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه

مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه

مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه مشاوره کسب وکار با کمترین سرمایه راهکاری است …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *