خانه / مشاوره فروش / مشاوره فروش بهتر

مشاوره فروش بهتر

مشاوره فروش بهتر

مشاوره فروش بهتر و روش های جذب مشتری برای فروش بیشتر با توجه به رقابت شدیدی که امروزه در زمینه و مشاغل مختلف وجود داد بدون شک برای اینکه بتوانیم محصولات خود را بفروش برسانیم و به نوعی در این رقابت از دیگر رقبا پیشی بگیریم باید کاملا با روش های نوین فروش آشنا باشیم و بتوانیم شیوه و روش های آن را به درستی به کار بگیریم.

چند مورد را که به شما در فروش بهتر کمک خواهد کرد را در این مطلب بیان خواهیم کرد.

روش های جذب مشتری برای فروش بیشتر

 

  1. شناخت نیاز مشتری : قبل از انجام هرگونه مذاکره برای فروش بهتر است نیاز در باره نیازهای مشتری به خوبی تحقیق نمایید و آنها را شنا سایی کنید .
  2. اهداف مشتری های خود را بشناسید : اگر برای اولین بار است که می خواهید محصول خود را بفروش برسانید ، از خریدار نیازهایش را بپرسید تا بدانید محصول شما را با چه اهدافی خریداری می کند .
  3. سوالات عمیق بپرسید : با استفاده از اطلاعات خود مشتری را از روش صحیح استفاده محصول خود آگاه کنید .
  4. با دقت گوش نمایید : یک فروشنده حرفه ای می بایست شنونده خوبی باشد و اجازه دهد تا مشتری بیشتر صحبت کند.
  5. مانند مشاور باشید : رفتار شما باید به گونه ای باشد تا مشتری در هنگام خرید این احساس را داشته باشد که دارد با یک فرد متخصص صحبت می کند و از او مشاوره می گیرد .
  6. اگر طرف مقابل شما یک تیم خریدار می باشد با هر یک به صورت جداگانه ای صحبت کنید : ابتدا با رهبر یا فرد سرگروه صحبت کنید و سپس به اعضای دیگر نیز نزدیک شده و با آنها صحبتی داشته باشید تا آنها به شما اعتماد نمایند .
  7. از محصول خود به عنوان یک را حل مناسب برای نیاز مشتری یاد نمایید : همواره سعی نمایید نیاز های مشتری را بر کیفیت محصول خود ارجعیت دهید و برای مشتری توضیح دهید که محصول شما به چه صورت می تواند نیاز های آنها را برطرف نماید .

درباره ی علی ناییج

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *