خانه / توسعه کسب و کار / مشاوره رایگان کسب و کار

مشاوره رایگان کسب و کار

مشاوره رایگان کسب و کار

مشاوره رایگان کسب وکار در حوزه های مختلفی صورت می گیرد.یکی از این حوزه ها مشاوره بازاریابی است.ضرورت نیاز به وجود مشاور به وضوح در جامعه اقتصادی امروز مشخص شده است.

صاحبان مشاغل گسترده و همچنین صاحبان مشاغل متوسط و کوچک به ضرورت وجود یک مشاوره رایگان کسب و کار در هر قسمت از کسب وکارشان پی برده اند.زیرا داشتن یک مشاوره خبره می تواند سود کلانی برای آن ها به همراه داشته باشد و از بروز ضرر و خسارات احتمالی جلوگیری کند.

اگر کمی دقت کرده باشید شیوه بازاریابی و تبلیغات دستخوش تغییراتی شده است.در گذشته تبلیغات به شیوه سنتی و با نصب آگهی انجام می شد ولی امروزه شیوه های مدرن و البته با کیفیت جایگزین آن شده است.

در این نوشته سعی داریم با کمک مشاوران به منظور مشاوره رایگان کسب و کار به ارائه راهکارهای تبلیغاتی و بازاریابی بپردازیم.در این زمینه ضمن آشنایی بیشتر با کسب و کار افراد ،آن را بررسی کرده و با شناسایی مشکلات و نواقص آن ها راهکارهایی خلاقانه برای رفع مشکلات ارائه می دهیم تا به موفقیت مدنظر برسند.

مشاوره راه اندازی کسب و کار

مشاوره رایگان کسب وکار و در قسمت کوچکتر مشاوره بازاریابی و فروش برای هر نوع شرکتی و با هر مقیاسی شامل موارد و فاکتورهای زیر است :

۱٫شناسایی و بررسی و تحلیل محیط که قرار است در آن بازاریابی صورت گیرد.

۲٫بررسی فرصت های موجود در بازار

۳٫طبقه بندی بازار و شناخت جامعه آماری

۴٫شناخت و انتخاب بازار هدف

۵٫تعیین جایگاه در بازار

۶٫طراحی و توسعه بازار

۷٫تهیه،اجراییات و نظارت برنامه ها همسو با بازاریابی

۸٫تحلیل و بررسی نیروی انسانی

۹٫تحلیل و بررسی منابع مالی

۱۰٫تحلیل و بررسی سخت افزار

۱۱٫تحلیل و بررسی رقبای کاری

۱۲٫ارائه مشاوره فروش

۱۳٫آموختن مهندسی فروش

صاحبان مشاغل می توانند موفق باشند مشروط به اینکه به شکل صحیح عمل کنند و در هر فعالیت اقتصادی خود هدف و استراتژی خود را به طور واضح مشخص کنند.

برای دریافت مشاوره رایگان کسب و کار و اموزش بازاریابی تماس حاصل فرمایید.

درباره ی علی ناییج

همچنین ببینید

روش برنامه ریزی بازاریابی سالانه

روش برنامه ریزی بازاریابی سالانه

روش برنامه ریزی بازاریابی سالانه روش برنامه ریزی بازاریابی سالانه که در ماه فروردین، بسیاری …

2 دیدگاه

  1. با سلام
    برای راه اندازی چند کار که مکان های ان موجود است راهنمایی می خواستم من تحت پوشش وزارت کار هستم و الان می خوام کاری را با پروهی راه اندازی کنیم که چند کار پیشنهاد شده است برای انتخاب ان مشورتی از شما می خواستم از کارهای پرورش بلدرچین و پرورش قارچ و پرورش ماهی و کدام بیشتر مورد توجه است و ضرر در آن کمتر است و نیاز و توسعه ان اقتصادی است
    با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *