خانه / مشاوره کسب و کار / ایده کسب و کار با سرمایه کم

ایده کسب و کار با سرمایه کم

ایده کسب و کار با سرمایه کم

ایده کسب و کار با سرمایه کم نیاز به یک پشتکار قوی برای رساندن به مرحله اجرا دارد.یک ایده تا زمانی که به مرحله اجرا نرسد ،ارزش خاصی ندارد و باید به آن جامه عمل بپوشانیم.

در این نوشته به بیان چند ایده کسب و کار با سرمایه کم و ایجاد کسب و کار کوچک با سرمایه کم می پردازیم.

۱٫مشاور

اگه در زمینه خاصی دارای تخصص هستید می توانید به ارائه مشاوره بپردازید.البته اگر واقعا تخصص دارید و می توانید به کسی در این زمینه کمک کنید.

بسیاری از شرکت ها هستند که خواهان جذب مشاور در حیطه فعالیت خود هستند.شما می توانید با معرفی خود به این شرکت ها بعنوان مشاور فعالیتن کنید.برای تبلیغ بیشتر می توانید یک وب سایت شخصی برای خود طراحی کنید و در سمینارها و همایش ها کارت ویزیت خود را پخش کنید.

برای  مشاوره کسب و کار جدید با مشاوران ما تماس بگیرید.

جالب است بدانید کسانی در آمریکا فعالیت اقتصادی دارند به این شکل که از طریق اینترنت و فضای مجازی اقدام به فروش کالاهایی می کنند که در انبار بلااستفاده می مانند.

ایجاد کسب و کار با تولید صنایع دستی

۲٫تولید صنایع دستی

افرادی هستند که در زمینه تولید صنایع دستی مهارت دارند.این تولیدات در بازار ایران جایگاه خوبی پیدا کرده است و اگر با حمایت دولت مواجه شود می تواند در بازارهای خارجی نیز از جایگاه خوبی برخوردار شود.

۳٫درمنزل مدیر فروش شوید

تعدادی از شرکت ها هستند که با جذب بازاریاب های نیمه متمرکز اقدام به فروش محصولات خود می کنند.بدین صورت که بازاریابان از منزل محصولات را به فروش می رسانند و پورسانت خود را دریافت می کنند.

۴٫خدمات آموزشی

این روش نیز یکی از کارها و فعالیت های نیمه وقت محسوب می شود.بسیاری از دانشجویان هستند که در زمان بیکاری خود در زمینه تدریس فعالیت می کنند.این افراد در دروسی که تسلط کامل دارند و دارای مهارت آموزش و تدریس هستند اقدام به جذب دانش آموز می کنند .

برای دریافت مشاوره در رابطه با ایده کسب و کار با سرمایه کم   با مشاوران ما تماس برقرار کنید.

درباره ی علی ناییج

همچنین ببینید

مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه

مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه

مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه مشاوره کسب وکار با کمترین سرمایه راهکاری است …

یک دیدگاه

  1. سلام برای ارتباط با مشاوره از چه طریقی میشه ارتباط برقرار کرد؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *