خانه / مشاوره اینترنتی / اموزش ایمیل مارکتینگ

اموزش ایمیل مارکتینگ

اموزش ایمیل مارکتینگ

اموزش ایمیل مارکتینگ و بهترین دوره های بازاریابی ایمیل درست از زمانی که اینترنت متولد شد، تا امروز و در آینده، اگر یک قالب بازاریابی دیجیتال وجود داشته باشد که آزمون زمان را داشته باشد، این ایمیل بازاریابی است.

الگوریتم های جستجوگرها تغییر می کنند، رسانه های اجتماعی کاهش می یابند، adwords گرانتر می شوند، اما اگر یک بار ایمیل یک نفر را داشته باشید، عملا مجوز مادام العمر برای فرستادن آنها به ایمیل هایی که در صندوق ورودی خود قرار دارند، باعث می شود که اقدامات مورد نظر را انجام دهید.

برای کمک به شما نه تنها بهتر است، بلکه هنر بازاریابی ایمیل را تسلط می دهیم، ما بهترین دوره های بازاریابی ایمیل، آموزش و آموزش آنلاین را ارائه می دهیم که در زمان خود می توانید در هر گوشه ای از جهان نشسته باشید. در بالای همه اینها، ما سعی کرده ایم که دوره های مقرون به صرفه را انتخاب کنیم، بنابراین هیچ کس در یادگیری این هنر زیبا موفق نخواهد بود.

بازاریابان در طول سال ها اعتراف کرده اند که این رسانه به طور مداوم به آنها حداکثر بازده سرمایه گذاری خود را داده و حتی در عصر حاضر از snapchat و instagram، ایمیل به مشتریان را بهتر از قبل تبدیل می کند. بعضی از گزارش ها برآورد می کنند که به طور میانگین ۱ دلار صرف می شود و بازدهی به قیمت ۳۸ دلار می رسد. مک کینزی حتی گفت که این پلت فرم ۴۰ برابر بیشتر از مشتری در مقایسه با رسانه های اجتماعی است.

اموزش ایمیل مارکتینگ
اموزش ایمیل مارکتینگ

 

پس از گفتن همه اینها، اجازه دهید ما نگاهی به برخی از بهترین دوره های بازاریابی EMail که ما برای شما انتخاب کرده اید را هدایت کنید. انجام دادن یکی، بیشتر یا همه اینها به شما کمک خواهد کرد که بهتر شوید، کارشناسی ارشد و احتمالا حتی مربی بازاریابی ایمیل شوید.

بنابراین کلاه یادگیری خود را به منظور تبدیل خود مربی خود قرار دهید! چند دلار است که همه چیز را برای تولید بیشتر در طرف دیگر این دوره ها خواهد داشت. در صورتی که علاقه مند هستید، بازاریابی WhatsApp را نیز بررسی کنید.

نحوه ارسال ایمیل انبوه رایگان

۸ بهترین دوره های بازاریابی ایمیل، آموزش و آموزش آنلاین برای سال ۲۰۱۸

فهرست

  1. بازاریابی ایمیل: شروع به رشد خود لیست ایمیل خود را امروز – بهترین دوره بازاریابی ایمیل
  2. یادگیری ایمیل بازاریابی AZ با استفاده از Mailchimp
  3. کامل لیست ساختمان ۲۰۱۷ و دوره بازاریابی ایمیل
  4. ایمیل کلاس بازاریابی استاد- با مشتریان بیشتری ارتباط برقرار کنید
  5. ایمیل تسلط بر بازاریابی: با ارسال ایمیل به فروش بیشتر
  6. بازاریابی ایمیل ۲۰۱۸: ساخت و راه اندازی کمپین های موثر
  7. ActiveCampaign QuickStart – اتوماسیون بازاریابی
  8. بازاریابی ایمیل: DOUBLE لیست شما، ترافیک و فروش FAST!
  9. بازاریابی ایمیل: شروع به رشد خود لیست ایمیل خود را امروز – بهترین دوره بازاریابی ایمیل

این برنامه آموزش فوق العاده با نمره بالا فهرستی از ابزارهای رایگان و پرداخت شده را برای کمک به شما در ایجاد لیست های خود و رسیدن به آنها به طور موثر فهرست می کند. فیل ایبیر، مربی بیش از ۲۵،۰۰۰ دانش آموز + را آموزش داده است . ببخشید اون جود، یکی از شرکت کنندگان می گوید ” او بیش از حد انتظار آموخته است”.

این دوره به شما کمک می کند از ابزارهایی مانند Mailpoet، MailChimp یا AWeber استفاده کنید و علاوه بر کمک به ساختن لیست ها و دسترسی به آنها، به شما کمک می کند جعبه های انتخابی قابل تنظیم را طراحی کرده و ترافیک مربوطه را به وب سایت خود هدایت کنید که به مشترکین تبدیل می شود. دوره ایده آل برای افرادی که به دنبال دانش های مختلف در مورد موضوع و کمک به مشتریان متعدد با نیازهای مختلف است.

شما می توانید اینجا ثبت نام کنید

یادگیری ایمیل بازاریابی AZ با استفاده از Mailchimp

Mailchimp بدون شک یکی از محبوب ترین ESP های خارج از کشور است و بسیاری از افراد برای تکیه بر نیازهای بازاریابی ایمیل خود به آن تکیه می کنند. این دوره آموزشی ساده اما جامع، کلاس Master شما در Mailchimp است و به همه اجزای نحوه استفاده از آن برای نیازهای بازاریابی شما آموزش می دهد .

این همه چیز را از چگونگی ایجاد خطوط موضوعی بزرگ، چگونگی انجام تست A / B، لیست ایمیل های فوق العاده تقسیم شده و نحوه اجرای مبارزاتی که کاربر را به خریداران تبدیل می کند، پوشش می دهد.

شما می توانید ثبت نام اینجا .

کامل لیست ساختمان ۲۰۱۷ و دوره بازاریابی ایمیل

تبلیغات  iMarketXL نام شناخته شده است، زمانی که به دوره های آنلاین می آید و دلیل مهم این است که شما باید به طور جدی به این درس نگاه کنید. این آموزش بازاریابی ایمیل نه تنها به شما کمک می کند که اصول اولیه را به کار ببندید، بلکه همچنین به شما کمک خواهد کرد تا امکان بالقوه بهینه سازی درآمد بلند مدت را باز کنید.

روش های بازاریابی اینترنتی که این در مورد صفحات فرود، صفحات فشرده، رانندگی رایگان در وب سایت شما، توضیح می دهد که چگونه و چه زمانی باید برای کسب درآمد از لیست های خود و خیلی بیشتر کار کنید. برای همه کسانی که به دنبال یک دوره جامع در مورد موضوع هستند، احتمالا این است. ۷۰۰۰+ دانش آموزان آن را تا کنون گرفته اند و میانگین امتیاز ۴٫۵ بسیار در مورد آن صحبت می کند.

اموزش ایمیل مارکتینگ
اموزش ایمیل مارکتینگ

شما می توانید اینجا را بررسی کنید

ایمیل کلاس بازاریابی استاد – با مشتریان بیشتری ارتباط برقرار کنید

این آکادمی Aweber ایجاد شده است، این دوره بازاریابی ایمیل توسط جوانب مثبت برای کمک به متخصصان حرفه ای ایجاد می شود. درست از رشد لیست خود و ارسال نامه های قانع کننده، این آموزش به شما کمک می کند تا کمپین های بی نظیر زیبا طراحی کنید ، یک مجموعه خودکار ایجاد کنید و البته چشم انداز را به مشتریان تبدیل کنید. این دوره به سمت کسب و کارها، کارآفرینان و افرادی که مایل به افزایش درآمد با ایجاد روابط طولانی مدت با مخاطبان خود هستند، هدف قرار می گیرد.

شما می توانید اینجا ثبت نام کنید

چگونه با بازاریابی ایمیل شروع کنیم

ایمیل تسلط بر بازاریابی با ارسال ایمیل به فروش بیشتر

اجازه دهید ما در مورد یکی از بهترین دوره ها در این لیست صحبت کنیم. هنگامی که ۷۵۰۰+ دانش آموزان دوره ای را با میانگین ۴٫۸ دریافت کرده اند، می دانید که شما برای درمان هستید! براندون حکیم، موسس InsiderSchool.com، در تلاش است تا به شما آموزش و پرورش شما هرگز در مدرسه دریافت کنید و ما معتقدیم این دوره از او واقعا این واقعیت نمونه.

آیا می دانستید که مبارزات انتخاباتی اوباما بیش از ۶۹۰ میلیون دلار را تنها از طریق ایمیل افزایش داده است ؟ این دوره ایده آل است برای همه کسانی که مایل به شروع بازاریابی الکترونیک هستند یا تعجب می کنند که چگونه چشم انداز را به مشترکین و مشترکین به فروش تبدیل می کنند.

شما می توانید از اینجا شروع کنید

بازاریابی ایمیل ۲۰۱۸: ساخت و راه اندازی کمپین های موثر

این برای افرادی است که برخی از بازاریابی پست الکترونیک را انجام داده اند اما می خواهند بدانند که چطور باید گاز را به سطح بعدی برسانند. ساخت یک مبارزات انتخاباتی یک چیز است، آن را به طور موثر دیگری انجام می دهد.

این برای کسب و کارهایی است که می خواهند موفقیت بیشتری داشته باشند. پروفسور ران استیفانسکی، که دارای بیش از هشت سال تجربه تدریس است و بیش از ۱۰،۰۰۰ دانش آموز را آموخته است، شما را در این مسیر حرکت می دهد. استاد یک کارآفرین واقعی اینترنتی و صاحب تعداد زیادی وب سایت است.

شما می توانید ثبت نام اینجا .

ActiveCampaign QuickStart – اتوماسیون بازاریابی

برای همه علاقه مند به درک و یادگیری اتوماسیون بازاریابی، شما فقط باید این دوره را بررسی کنید! البته “پرفروش”، آن را به شما کمک می کند تا خودکار کمپین های خود را با استفاده از ActiveCampaign و ساده تمام روند اتوماسیون بازاریابی. به شما اتوماسیون اتوماتیک را می دهد، بازاریابی خود را در خلبان اتوماتیک (برای همه بمب های تنبل خارج) قرار می دهد و کارخانه الکترونیکی خود را با دیگر سیستم های مانند Stripe و Xero ادغام می کند. این دوره واقعا قهرمان است.

شما می توانید ثبت نام اینجا .

بازاریابی ایمیل: DOUBLE لیست شما، ترافیک و فروش FAST!

خب خب خب. آنچه در اینجا داریم، درمان برای اینترنت و بازاریابان وابسته است. اسرار چگونگی دو برابر کردن لیست خود، دو برابر شدن ترافیک و دو برابر شدن فروش شما! اکنون فقط کلام ما را برای این موضوع در نظر نگیرید، به برنامه درسی، توصیفات نگاه کنید و اگر با آنچه که پیدا می کنید راحت باشیم، برای آن بروید! جزئیات موجود در اینجا شما همچنین ممکن است علاقه مند به دیدن لیست ما از بهترین دوره های بازاریابی وابسته است .

درباره ی علی ناییج

همچنین ببینید

روش های بازاریابی اینترنتی

روش های بازاریابی اینترنتی

روش های بازاریابی اینترنتی روش های بازاریابی اینترنتی همانطور که بازاریابی دیجیتال برای یک شرکت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *